шишакиЗа процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні  за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України), та скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора приватного товариства, яка під час виконання умов договору, укладеного з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради про закупівлю продуктів харчування для дитячих садків м. Черкаси,  безпідставно збільшила вартість кисломолочних продуктів. Закупівля товару за завищеними цінами призвела до надмірних витрат бюджетних коштів на загальну суму 914 тис. грн.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.