Без названия (4)Черкаською окружною прокуратурою спільно з Черкаським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за сприяння співробітників Управління служби безпеки України в Черкаській області повідомлено про підозру колишньому службовцю одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради за фактом привласнення  бюджетних коштів в сумі майже 3 млн. грн., виділених комунальному підприємству Черкаською міською радою та Національною службою здоров’я України для оплати заробітної плати (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

У ході досудового розслідування встановлено, що підозрювана, обіймаючи посаду заступника головного бухгалтера одного з комунальних медичних закладів міста Черкаси, в період з квітня 2018 року по листопад 2020 року, використовуючи своє службове становище безпідставно перерахувала бюджетні кошти на власні банківські рахунки під приводом виплати заробітної плати, у завищеному розмірі, внаслідок чого незаконно привласнила майже 3 мільйони гривень.

Наразі в межах зазначеного кримінального провадження перевіряється факт привласнення бюджетних коштів у розмірі близько 12 млн. грн., а також встановлюється причетність інших осіб до цього злочину.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.