изображение_viber_2022-02-10_15-30-06-501Протидія домашньому насильству – один із ключових напрямків подолання кризових явищ суспільства.

Насильство в сім’ї є глобальною проблемою, яка завдає шкоди найціннішим благам людини – честі й гідності, здоров’ю та життю.

Генеральним прокурором протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством визначено пріоритетом у діяльності прокуратури.

09 лютого поточного року в Черкаській міській раді, за участі представника Черкаської окружної прокуратури, відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Під час засідання розглядали проблеми, які існують з цього приводу в галузі освіти, охорони здоров’я. Обговорювали взаємну співпрацю та кроки щодо попередження домашнього насильства в сім’ї, проведення спільних заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству, що допоможе запобігти цьому вкрай невтішному явищу.

изображение_viber_2022-02-10_15-30-06-537З доповідями виступили всі відповідальні суб’єкти взаємодії з питань  запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Ювенальний прокурор на прикладах інформувала про роботу прокуратури на цьому напрямі, ознайомила присутніх на засіданні  з вимогами законодавства та інших нормативних документів.

«Маємо  надію, що за допомогою нашої спільної роботи ми зможемо запобігти та ефективно допомогти постраждалим від домашнього насильства, та притягнути до відповідальності кривдників», — зазначила Ольга Поліщук.