2f2fffae3ac25976674bf9cc1ed6ea61_0_1400_0Черкаською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами, викладеними в Інтернет-виданні «Прочерк» під назвою «Черкащан лякає труба з рудим димом», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 241 Кримінального кодексу України.

14.02.2022 Черкаською окружною прокуратурою, спільно із слідчим Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та з залученням головних спеціалістів відділу інструментально-лабораторного контролю Центрального округу, відділу за дотриманням санітарного законодавства в Черкаській області, в

рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснено огляд труби, яка знаходиться на території ПрАТ «АЗОТ», та проведено відбір проб викидів.

Наразі вирішується питання щодо призначення ряду експертиз, вживаються заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину та притягнення їх до кримінальної відповідальності.