Черкаський відділ Черкаської окружної прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень та незаконне придбанні та зберіганні вогнепальної зброї.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 13.02.2022 44 річний охоронець під час перевірки території ТОВ «Черкаська продовольча компанія», виявив невідомого громадянина який незаконно проник на територію та почав його затримувати, однак правопорушник маючи при собі зброю відразу почав чинити опір та здійснив один постріл в напрямку охоронця, чим спричинив йому тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння. Після вказаних дій злочинець втік з місця події злочину.
В ході слідчих (розшукових) дій встановлено особу злочинця та за місцем проживання останнього проведено санкціонований обшук, в ході якого виявлено та вилучено пістолет, з якого ймовірно було здійснено постріл в охоронця.
37-річному черкащанину повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбачених, ч. 1 ст. 121, ч. 1 ст. 263 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.