Прокурорами Черкаської місцевої прокуратури зібрано достатньо доказів, на підставі яких керівнику приватного підприємства та фізичній особі-підприємцю повідомлено про підозру за фактом привласнення та розтрати грошових коштів місцевого бюджету, які виділялися на ремонт вулиці Небесної Сотні (від бульв. Шевченка до вул. Благовісної) в м. Черкаси та облаштування стоянки по вулиці Толстого в м. Черкаси.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що керівник підприємства за попередньою змовою з підприємцем, що здійснював технічний нагляд на об’єкті будівництва, умисно, з корисливих мотивів, зловживаючи своїм службовим становищем, внесли до акту приймання виконаних будівельних робіт по вулиці Небесної Сотні на загальну суму 1 млн. 900 тис. грн. завідомо неправдиві відомості щодо обсягів і вартості ремонтних робіт, які відповідно до висновку експертизи не відповідають фактично виконаним роботам через їх завищення на 120 тис. грн.

Крім того, за версією слідства, підозрювані привласнили та розтратили грошові кошти місцевого бюджету, які виділялися на облаштування стоянки по вул. Толстого в м. Черкаси, завдавши територіальній громаді збитків на суму понад 20 тис. грн.

Вказані факти викрито завдяки спільній співпраці Черкаської місцевої прокуратури та Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області.

 

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.