Черкаською місцевою прокуратурою за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Черкаській області зібрано достатньо доказів, на підставі яких одному з колишніх керівників департаменту міськради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального провопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що посадовець підписав заявку про проведення відкритих торгів із закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за завищеною вартістю предмету закупівлі, що призвело до непроведення державної експертизи та безпідставного перерахування коштів місцевого бюджету в сумі більш як 3 млн 600 тис. грн за надані послуги приватному підприємству та субпідрядним організаціям.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.