За злагодженої роботи Черкаської місцевої прокуратури спільно з Управлінням СБУ в Черкаській області та Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаські області завершено досудове розслідування відносно двох чоловіків, які займалися переробкою та збутом вогнепальної зброї (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 ч. 1 ст. 263-1 ККУ), а також зберіганням та збутом наркотичного засобу і психотропної речовини в особливо великих розмірах, обіг яких обмежено (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 ККУ).

Досудовим розслідуванням встановлено, що два чоловіки вчиняли ряд незаконних дій з придбання і переробки пістолетів, збуту патронів боєприпасів на території міста Черкаси з метою спільного матеріального збагачення.

Як повідомлялося раніше, в ході обшуку за місцем проживання одного із зловмисників виявлено речовини ймовірно схожі на наркотичні засоби.

Відповідно до висновків проведених судових експертиз наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів вилучені речовини є особливо небезпечними наркотичними засобами (канабіс) та психотропною речовиною (амфетамін).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.