Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом отримання неправомірної вигоди працівником одного з медичних закладів міста, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Установлено, що лікар одного з медичних закладів міста за оформлення висновку, який не підтверджує стан алкогольного сп’яніння особи висловив прохання та у подальшому одержав неправомірну вигоду в розмірі 2 тисячі гривень.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.