Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 21 – річний молодик, 09.05.2020 року близько 23.48 години, перебуваючи біля поштового відділення «Нова пошта» в місті Черкаси, наніс удар ножем в тулуб чоловіка.

Внаслідок вчинення своїх протиправних дій кривдник заподіяв потерпілому тілесні ушкоджень у вигляді проникаючого ножового поранення, що у відповідності до висновків судово – медичної експертизи відносяться до категорії  тяжких тілесних ушкоджень, що небезпечні для життя як в момент заподіяння так і в своєму перебігу.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Процесуальний прокурор звернувся до суду з клопотанням про обрання підозрюваному тримання під вартою, однак судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю.

Черкаська місцева прокуратура оскаржуватиме обраний судом запобіжний захід.

Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.