imagesЧеркаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаний з проникненням у житло) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 42-річний чоловік, переслідуючи корисливий мотив, 20.07.2020 проник до квартири потерпілого, де почав умисно наносити останньому удари руками та ногами, після чого заволодів телевізором, забрав мобільний телефон та з місця вчинення кримінального правопорушення зник.
Внаслідок вчинення своїх протиправних дій кривдник заподіяв потерпілому тілесні ушкоджень у вигляді забоїв м’яких тканин голови, перелом ребра.
Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.
Процесуальний прокурор звернувся до суду з клопотанням про обрання підозрюваному тримання під вартою, однак судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Черкаська місцева прокуратура оскаржуватиме обраний судом запобіжний захід.
Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.