pr_2-960x483Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисник на території одного з навчальних закладів міста Черкаси та в подальшому, наздогнавши, і у квартирі потерпілого безжально палицею, дерев’яним стільцем, руками, ногами побив останнього задля заволодіння комп’ютерною технікою. Після вчинення кримінального правопорушення підозрюваний з місця події зник.
З метою запобігання спробам підозрюваного переховуватися від органів досудового розслідування, знищити речові докази та вчинити інше кримінальне правопорушення Соснівським районним судом міста Черкаси правопорушнику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Нагадуємо, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.