Сьогодні, 21.08.2020, у Черкаській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прокуратури Андрія Замотайла, за участі начальника відділу прокуратури Черкаської області Ігора Олійника, начальників правоохоронних органів м. Черкаси та Черкаського району проведено координаційну нараду щодо стану протидії злочинності та кримінальній корупції в регіоні, ефективності вжитих правоохоронними органами заходів, спрямованих на протидію, виявлення та припинення кримінальних правопорушень.
На нараді підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, у тому числі її організованим проявам у м. Черкаси та Черкаського району.
Учасниками наради зазначено, що довіра населення – основний критерій спільної злагодженої роботи.
На нараді окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це профілактика окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів у сфері незаконного заволодіння транспортних засобів, у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, у бюджетній сфері, у сфері охорони навколишнього природного середовище, незаконної порубки лісу, тяжкі та особливо тяжкі злочини.
Під час заходу з інформацією, поясненнями та пропозиціями щодо узгоджених дій у сфері протидії злочинності та координації на території міста Черкаси та Черкаського району виступили керівники правоохоронних органів.
За підсумками наради визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих дій правоохоронців, спрямованих на утвердження законності та протидії злочинності на території міста Черкаси та Черкаського району.