Рішенням Соснівського районного суду міста Черкас задоволено позовну заяву прокуратури в інтересах Черкаської міської ради та стягнуто з фізичної особи дохід, отриманий від безпідставно-набутого майна (за безоплатне користування земельною ділянкою під об’єктом нерухомості — частиною нежитлових будівель ДНЗ № 50 «Світлофорчик» Черкаської міської ради) на суму 16 тис. грн.

Прокуратурою встановлено, що внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів, мешканкою міста Черкаси отримано дохід в результаті нездійснення плати за землю за період часу з липня 2017 року по лютий 2019 року у вигляді грошових коштів за безоплатне користування земельною ділянкою, а Черкаська міська рада фактично була позбавлена права одержати дохід у вигляді орендної плати, який вона мала би отримати в разі своєчасного укладення договору оренди.

В той же час заходи по стягненню вказаних коштів не вживалися Черкаською міською радою.

Реагуючи на порушення, прокурор звернувся з відповідним позовом до суду, який надав правову оцінку діям громадянки та стягнув з неї дохід, отриманий від безпідставно-набутого майна.