За участі прокурорів Черкаської місцевої прокуратури Черкаський районний суд Черкаської області застосував примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом і лікування в примусовому порядку за вчинення суспільно небезпечного діяння, яке підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

У ході судового розгляду встановлено, що 25.07.2020  Н. перебуваючи в будинку одного із сіл Черкаського району, в той час коли потерпілий спав, залив йому в ротову порожнину хімічну речовину та облив нею останнього, підпаливши, внаслідок чого потерпілий отримав хімічні опіки внутрішніх органів полум’ям, що призвело до смерті.

До вступу рішення суду в законну силу, особа, щодо якої застосовані примусові заходи медичного характеру перебуватиме в закладі з надання психіатричної допомоги у умовах, що виключає її небезпечну поведінку.