Черкаською місцевою прокуратурою погоджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом надання неправомірної  вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за невчинення нею в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища (ч. 3 ст. 369 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в жовтні 2020 року житель міста Черкаси надав неправомірну вигоду сумі 19 500 (дев’ятнадцять тисяч п’ятсот) гривень службовій особі, яка займає відповідальне становище, одного із територіальних відділів поліції, за не притягнення зловмисника та його оточення до відповідальності за виготовлення та розповсюдження на території міста наркотичних засобів.

Процесуальний керівником погоджено обвинувальний акт відносно зловмисника та скеровано до суду для розгляду по суті.

Додатково: за вчинене кримінальне правопорушення передбачено покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.