За публічного обвинувачення Черкаської місцевої прокуратури Черкаський районний суд Черкаської області 18.01.2021 визнав винним 35-річного черкащанина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 ( умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що 31.08.2020, близько 21 год. 00 хв., громадянин Б., перебуваючи в приміщенні будинку одного із сіл Черкаського району, під час конфлікту, який виник раптово на ґрунті особистих неприязних відносин з співмешканкою 1967 року народження, умисно наніс їй близько десяти ударів в життєво важливі органи, в результаті чого заподіяв потерпілій тілесні ушкодження, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя, від яких остання померла.

Черкаський районний суд Черкаської області визнав обвинуваченого винним у вчинення кримінального правопорушення та засудив до 7 років 6 місяців позбавлення волі.