За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури оголошено підозру за фактом розбою (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій),  ч. 1 ст. 187 КК України.

Встановлено, що 36-річний зловмисник, перебуваючи в квартирі, що розташована в м. Черкаси, заволодів чужим майном жінки (мобільним телефоном), із застосуванням насильства, небезпечного для здоров’я особи та предмету схожого на ніж.

Внаслідок вчинення протиправних дій, потерпілій заподіяно матеріальної шкоди та застосовано психологічне насильство, небезпечне для життя чи здоров’я.

Вказаного зловмисника  на підставі ст. 208 КПК України затримано за підозрою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КПК України.

Процесуальним прокурором оголошено підозру за вчинення вказаного  кримінального правопорушення та обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.