81086f4-222584Під головуванням керівника Черкаської окружної прокуратури Андрія Замотайла  проведено спільну нараду керівників правоохоронних та інших державних органів з питань профілактики вчинення кримінальних правопорушень неповнолітніми та щодо них, а також запобігання вчиненню кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я дітей.

У заході взяли участь представники Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, служби у справах дітей Черкаської міської ради, територіальних громад Черкаського району та районних відділів філії ДУ «Центр пробації».

На нараді обговорювались питання стану підліткової злочинності та профілактика таких негативних явищ як самогубство, булінг, домашнє насильство щодо дітей, вчинення останніми кримінальних та адміністративних правопорушень на території м. Черкаси та Черкаського району.

За результатами проведеної спільної наради розроблено ряд заходів, спрямованих на попередження злочинності серед неповнолітніх та мінімізацію злочинного впливу на них.