112f3c430c62edef0bb6bcde5fd163e1
За принципової позиції Черкаської окружної прокуратури Черкаським апеляційним судом 16.09.2021 скасовано ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 10.09.2021 про відмову в задоволенні клопотання про обрання підозрюваному у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Черкаського апеляційного суду підтримано позицію прокурора щодо обґрунтованості виняткового запобіжного заходу – тримання під вартою, його виправданість та співмірність, з метою належної правової охорони загальносуспільних прав та інтересів, а також безпідставність доводів апелянта і недоцільність обрання іншого запобіжного заходу.
Підозрюваного затримано в залі судового засідання та направлено в місця попереднього ув’язнення.
Нагадуємо, що четверо місцевих жителів 08.09.2021, близько 15 години 50 хвилин, перебуваючи в громадському місці по вул. Хрещатик в м. Черкаси, вчинили хуліганські дії, саме застосовуючи предмети, спеціально пристосовані для нанесення тілесних ушкоджень, що схожі на вогнепальну зброю, та тримаючи їх в руках погрожували один одному, чим порушили громадський порядок і спокій громадян.
Довідково: санкція ч. 4 ст. 296 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.