Header image alt text

Черкаська місцева прокуратура

Керівництво

ШелудяковШелудяков Сергій Вікторович

керівник Черкаської місцевої прокуратури

радник юстиції

Шелудяков С.В. народився у 1980 році в м. Суми.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника прокурора Зарічного району м. Суми.

В подальшому працював слідчим та старшим слідчим прокуратури Зарічного району міста Суми, обіймав посаду прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури в прокуратурі Сумської області. Працював заступником Конотопського міжрайонного прокурора Сумської області, заступником прокурора міста Черкаси, заступником Канівського міжрайонного прокурора, заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення в прокуратурі Черкаської області, заступника прокурора міста Черкаси.

З 15.12.2015 наказом Генерального прокурора України призначений на посаду керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох доньок.

 

IMG_8369Рибій Михайло Миколайович

перший заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції

Рибій М.М. народився у 1984 році в м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.

Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника прокурора П’ятихатського району Дніпропетровської області.

В подальшому працював на посадах старшого слідчого прокуратури П’ятихатського району Дніпропетровської області, помічника прокурора Заводського району м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, помічника прокурора м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, прокурора прокуратури м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області, старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області, прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області.

З 15.12.2015 наказом в.о. прокурора Черкаської області призначений на посаду першого заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

 

ГадионГадіон Наталія Миколаївна

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції

Гадіон Н.М. народилася у 1986 році в м. Кривий Ріг.

У 2009 році закінчила Національну академію прокуратури України.

Свою трудову діяльність розпочала з посади в.о. помічника Золотоніського міжрайонного прокурора.

В подальшому працювала на посадах помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси, прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Черкаси. Обіймала посаду прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

З лютого 2014 року працювала на посаді провідного наукового співробітника відділу досліджень проблем злочинності у соціально-економічній сфері Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України.

З 15.12.2015 наказом в.о. прокурора Черкаської області призначена на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

 

ТроцькоТроцько Євгеній Володимирович

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

радник юстиції

Троцько Є.В. народився у 1980 році в м. Миргород Полтавської області.

У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав з посади слідчого прокуратури Хорольського району Полтавської області.

В подальшому в органах прокуратури займав посади помічника Миргородського міжрайонного прокурора, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Сумської області, прокурора Лебединського району Сумської області, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Сумської області.

З вересня 2016 року працював заступником начальника відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Черкаської області.

Наказом прокурора Черкаської області від 11.04.2017 призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох синів.