Header image alt text

Черкаська місцева прокуратура

Керівництво

Замотайло 1Замотайло Андрій Анатолійович

Керівник Черкаської місцевої прокуратури

Замотайло А.А. народився у 1984 році в м. Шпола.

Закінчив Одеську національну юридичну академію.

Свою трудову діяльність розпочав в 2006 році з посади помічника прокурора Лисянського району.

В подальшому працював на посадах помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси, старшого помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси, старшого прокурора відділу прокуратури Черкаської області, заступника начальника відділу прокуратури Черкаської області, начальника відділу та начальника управління прокуратури Черкаської області.

Наказом Генеральної прокуратури України від 29.03.2019 № 45к призначений на посаду керівника Черкаської місцевої прокуратури.

 

 

Троцько1 (2)Троцько Євгеній Володимирович

Перший заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

Троцько Є.В. народився у 1980 році в м. Миргород Полтавської області.

У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав з посади слідчого прокуратури Хорольського району Полтавської області.

В подальшому в органах прокуратури займав посади помічника Миргородського міжрайонного прокурора, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Сумської області, прокурора Лебединського району Сумської області, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Сумської області.

З вересня 2016 року працював заступником начальника відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Черкаської області.

У квітні 2017 року призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Наказом прокурора Черкаської області від 29.08.2019 призначений на посаду першого заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох синів.

 

Graphic1Шляхов Артем Віталійович

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

Шляхов А.В. народився у 1983 році в м. Черкаси Черкаської області.

Освіта вища економічна – у 2005 році закінчив Черкаський технологічний університет, та 2 вищі юридичні – у 2006 році закінчив Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, у 2008 році закінчив Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з серпня 2006 року на посаді помічника прокурора Придніпровського району м. Черкаси.

У подальшому працював на посадах слідчого прокуратури м. Черкаси, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства  та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Черкаської області.

Обіймав посади заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення, а також, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області, та заступника прокурора м. Черкаси.

Наказом прокурора області від 17.05.2019 призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох синів.

Тараненко В.О. юрист 1 класу

Тараненко Володимир Олегович   

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

Тараненко В.О. народився у 1989 році в місті Черкаси.

Освіта вища юридична – у 2011 році закінчив Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, у 2013 році – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність в органах прокуратури Тараненко В.О. розпочав з листопада 2012 року на посаді стажиста на посаді старшого слідчого прокуратури м. Черкаси.

З червня 2013 року призначений на посаду старшого слідчого прокуратури м. Черкаси.

У подальшому, працював на посадах прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Черкаси, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області,працював на посаді заступника начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області.

Наказом прокурора області від 30.08.2019 призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує доньку.