Header image alt text

Черкаська місцева прокуратура

Керівництво

Замотайло 1Замотайло Андрій Анатолійович

Керівник Черкаської місцевої прокуратури

старший радник юстиції

Замотайло А.А. народився у 1984 році в м. Шпола.

Закінчив Одеську національну юридичну академію.

Свою трудову діяльність розпочав в 2006 році з посади помічника прокурора Лисянського району.

В подальшому працював на посадах помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси, старшого помічника прокурора Соснівського району м. Черкаси, старшого прокурора відділу прокуратури Черкаської області, заступника начальника відділу прокуратури Черкаської області, начальника відділу та начальника управління прокуратури Черкаської області.

Наказом Генеральної прокуратури України від 29.03.2019 № 45к призначений на посаду керівника Черкаської місцевої прокуратури.

 

Майкл

Рибій Михайло Миколайович

Перший заступник керівника

Черкаської місцевої прокуратури

радник юстиції

Рибій М.М. народився у 1984 році в м. Черкаси.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію.

Свою трудову діяльність розпочав з посади помічника прокурора П’ятихатського району Дніпропетровської області.

В подальшому працював на посадах старшого слідчого прокуратури П’ятихатського району Дніпропетровської області, помічника прокурора Заводського району м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, помічника прокурора м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, прокурора прокуратури м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області, старшого прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області, прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Дніпропетровської області.

З 15.12.2015 наказом в.о. прокурора Черкаської області призначений на посаду першого заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

 

ТроцькоТроцько Євгеній Володимирович

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

радник юстиції

Троцько Є.В. народився у 1980 році в м. Миргород Полтавської області.

У 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Свою трудову діяльність розпочав з посади слідчого прокуратури Хорольського району Полтавської області.

В подальшому в органах прокуратури займав посади помічника Миргородського міжрайонного прокурора, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури Сумської області, прокурора Лебединського району Сумської області, старшого прокурора прокуратури Лебединського району Сумської області, прокурора Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Сумської області.

З вересня 2016 року працював заступником начальника відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Черкаської області.

Наказом прокурора Черкаської області від 11.04.2017 призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох синів.

 

Graphic1Шляхов Артем Віталійович

заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції

Шляхов А.В. народився у 1983 році в м. Черкаси Черкаської області.

Освіта вища економічна – у 2005 році закінчив Черкаський технологічний університет, та 2 вищі юридичні – у 2006 році закінчив Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, у 2008 році закінчив Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з серпня 2006 року на посаді помічника прокурора Придніпровського району м. Черкаси.

У подальшому працював на посадах слідчого прокуратури м. Черкаси, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства  та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Черкаської області.

Обіймав посади заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення, а також, начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Черкаської області, та заступника прокурора м. Черкаси.

Наказом прокурора області від 17.05.2019 призначений на посаду заступника керівника Черкаської місцевої прокуратури.

Одружений, виховує двох синів.